הגר פלדמן: נטורופטית בגישה אבולוציונית

נעים להכיר!
שמי הגר פלדמן ואני נטורופטית ותזונאית טבעית.
בשנת 2010, מתוך ניסיון למצוא פתרון ממשי לסוכרת הנעורים שהתפרצה שנתיים לפני כן אצל בן זוגי, חקרתי וגיליתי עולמות חדשים של תזונה שלא הכרתי עד אז: תזונה דלת פחמימות, תזונה קטוגנית, תזונת פליאו. כתוצאה מכך, עברתי תהליך שבו הטלתי ספק ובחנתי מחדש הרבה מן האמונות התזונתיות והטיפוליות שבהן אחזתי עד אז. הגישות החדשות שאימצתי והטמעתי, הביאו לשינוי חיובי ומתמשך בבריאותם של בני ביתי, ולאחר מכן גם בבריאותם של המטופלים שלי.

הטיפול בסוכרת

תחום ההתמחות הראשי שלי, מזה עשר שנים, הוא טיפול במחלת הסוכרת באמצעות תזונה דלת פחמימות.
לצד השינוי התזונתי אני משלבת, לפי הצורך, צמחי מרפא ותוספי מזון בהתאמה אישית, וכן ייעוץ לאורח חיים בריא.
התהליך מתנהל בשיתוף פעולה עם הצוות הרפואי המטפל, ובמעקב צמוד על כל המדדים הרלוונטיים.
מתוך נסיון עם מאות סוכרתיים להם ייעצתי בקליניקה, אני יודעת בדיוק מה אתם עוברים ואיך לתמוך בכם בהתמודדות עם המהמורות שיצוצו לאורך הדרך.
אני מייעצת לגבי כל סוגי הסוכרת:
* סוכרת סוג 1
* סוכרת מסוג 2
* סוכרת הריון
* סוכרת LADA ו- MODY

מה קורה בטיפול?

במפגש הראשון אני לומדת עליך: ההיסטוריה הרפואית שלך, המצב הנוכחי, המטרות שלך (שאותן אוכל גם לעזור להגדיר), אני מנתחת את בדיקות הדם שלך, יומן אכילה של שלושה ימים וכל חומר רלוונטי נוסף. לאחר מכן אני מציגה את האבחנה, ההנחיות וההמלצות שלי להמשך הדרך.
לאורך הפגישה אין צורך לרשום אף מילה – כל ההנחיות שלי יגיעו אליך כתובות באמצעות דואר אלקטרוני.
החומרים שאני שולחת לאחר הפגישה הראשונה, כוללים:
* הנחיות תזונה אישיות.
* תפריט אישי של 5 ימים.
* קובץ מתכונים המתאימים לתזונה החדשה.
* רשימת מזונות מותרים ואסורים לפי תכנית התזונה האישית שלך.
* מדריך לספירת פחמימות.
* רשימת התוספים שהתאמתי אישית עבורך, כולל מינוני לקיחה ואיפה ניתן לקנות כל פריט.

במפגשי המעקב אענה על כל שאלה שעלתה במהלך יישום תכנית התזונה שלך, ואתמוך בהתקדמות שלך לעבר היעדים שהגדרנו.

כמה זה עולה?

עלות הפגישה ראשונה, באורך של שישים דקות: 350 ש"ח.
עלות כל פגישת המשך, באורך של שלושים דקות: 250 ש"ח

מוכנים לקחת אחריות על הבריאות?
צרו איתי קשר עוד היום!

לקביעת תור התקשרו: 055-8858296

 

מטופלים מספרים

הי הגר,
ברצוני להודות לך על ההצלחה לנצח את הסכרת, בעזרת הדרכתך בתזונה דלת פחמימות ובניית תפריט ייחודי עבורי!
שמי אבנר, בן 49 וחולה בסכרת סוג 2. במשך השנתיים האחרונות הסוכר היה ללא איזון בערכים של מעל 300. נסיתי כבר את כל סוגי התרופות, אינסולינים ועוד. ניסיתי דיאטות שונות צמחונות,טבעונות אך ללא הועיל! מרקחות שונות ומשונות, כדורים טבעיים, אך הסוכר נשאר גבוה.
קראתי באתר שלך על כך שעזרת לבעלך עם הסכרת בעזרת תזונת פליאו והחלטתי להעמיק וללמוד על השיטה. לאחר שבוע הגעתי אלייך לפגישה. כככל ששוחחנו הדיאטה נשמעה הזויה לחלוטין אבל החלטתי ללכת על זה עד הסוף. לאחר שבועיים הערכים ירדו לפחות מ-200. לאחר חודש הערכים הגיעו ל-140 וירדתי מ-4 כדורים לאחד.
ירדתי במשקל למרות שאכלתי להנאתי מוצרים שאני מאוד אוהב ללא הגבלה. האנרגיות עלו העייפות לאחר ארוחה נעלמה, כאבי הבטן הופחתו ב-80 אחוז.
למרות השיפור, הדרך עוד ארוכה לאיזון סופי של הסוכרת, אבל למדתי שאני יכול להיות בריא ואני לא מתפשר על פחות.
נתת לי מתנה לחיים שאיש לא נתן לי ועל כך אני אודה לך כל חיי
באהבה גדולה אבנר א.

 

הגר יקרה,
פניתי אליך לאחר שקיבלתי המלצות חמות, ולאחר שכבר נתקלתי בבלוג המקצועי שלך. בתחילת הדרך הרגשתי שאני מתמודד עם נושא מורכב, שאין לי יכולת להקיף אותו בעצמי ורציתי מישהו שבקיא בפרטים הקטנים. חשתי שקיבלתי ממך את הליווי המקצועי ביותר וההבנה בכל הפרטים הקטנים שצריך לאזן כדי לגבש כיוון תזונתי שמתאים לי אישית.
כמו כן רציתי תמיכה רגשית בתהליך הזה והבנתי שיש פוטנציאל גדול לשחיקה, מצב שבו אני יכול בהתחלה להתלהב ואחר כך לצנוח ולהיכשל, אחרי כל כך הרבה פעמים שכבר אכזבתי את עצמי במאמצים קודמים. רציתי מישהו שילווה אותי ויעזור לי לעשות תהליך טוב ובר קימא – שניתן להמשיך אותו לאורך זמן. הרגשתי שהכלת וליווית אותי בהיבט הזה, והבנת לעומק את הקשיים הרגשיים שנלווים לשינוי. ראיתי ערך מוסף רב בתשומת הלב למימד הרגשי, למאמצי ההתגייסות הרגשית שלי, לאופן שבו את מאששת את ההתקדמות שלי ועוזרת לי לצאת מדינאמיקה של הלקאה עצמית. אכילה היא דבר מאוד רגשי עבורי והשינויים דורשים רגישות גדולה. חיזקת אצלי את היכולת לשאול מה נכון לי.
אני מודה לך על התפקיד שאת ממלאת בתהליך השינוי שלי, וממליץ בחום לפנות אליך לייעוץ.
תודה,
אור

 

שמי מירה, אני גרה בירושלים.
20 שנה אני חולת סוכרת נעורים, עובדת בקופות חולים, מאוד קשורה לרפואה לא רק מנסיון שלי אלא גם מנסיון של אנשים שאני פוגשת כל יום. מרוב שראיתי כל כך סבל של אחרים נבהלתי יותר מהרופאים מאשר מהמחלה. הרופאים אומרים לקחת תרופות ולהזריק כמה שיותר אינסולין כדי לחיות חיים "רגילים". תמיד הרגשתי שזה לא נכון. ניסיתי המון דיאטות גם בקופת חולים וגם ברפואה אלטנרטיבית, הייתי צמחונית, ניסיתי לאכול מעט או בכלל לצום, והסוכר רק עלה ועלה גבוה מאוד. יום אחד בהיר חברה שלי המליצה לי על "בלוג דל פחמימות" על פי השיטה של ד"ר ברנשטיין. הבנתי שלכיוון זה אני צריכה ללכת. קבעתי פגישה עם הגר והבנתי שיש לה נסיון אישי עם המחלה, דרך אסף בעלה ובתור מטפלת ושאפשר להאמין לה.
4 חודשים אני מקפידה לאכול תזונה דלת פחמימות. השינוי היה מיידי. הסוכר שלי בגבולות הנורמה רוב היום ובמיוחד אחרי האוכל. כמות האינסולין שאני לוקחת פחתה ב- 50%, אני כבר לא רעבה וכבר לא אוכלת כל היום. הכל השתנה בחיים שלי ובפעם הראשונה הבנתי שלמרות המחלה אני יכולה להיות בריאה ושהמפתח הוא במודעות המלאה למה שנכנס לפה.
הגר ואסף אתם אנשים מדהימים כי אתם חושבים אחרת ולא פוחדים להביא את דעתכם על מנת לעזור לאנשים אחרים להתמודד עם המחלה. אני ממליצה לכולם לנסות, כדי להינות יותר מהחיים!
– מירה צ.

 

שמי ליאת (40), נשואה ואמא לשלושה ילדים קטנים.
אל הגר הגעתי עם נתונים מדאיגים ומדדי לחץ דם גבוהים וגרוע מזה עם מרשם לכדורים להורדת לחץ דם לכל החיים.
רוב הזמן עייפה, ובעיקר לא מוצאת זמן לאכול נכון.
מיד בתום הפגישה הראשונה עם הגר הבנתי שיצאתי לדרך חדשה, של שינוי והבראה.
הגר לימדה אותי ללכת בדרך חדשה של תזונה חדשה עם תפריט ופתרונות קלים ומעשיים התואמים את חיי והכי חשוב את מצב הבריאות שלי. לאחר שכל הנתונים שלי היו בידה קיבלתי תוספי תזונה ופורמולות צמחי מרפא שעזרו ותמכו בי בדרך לשינוי, והכי חשוב עזרו לי עם תחושת העייפות וחוסר האנרגיה שחשתי.
זאת הזדמנות לומר לך הגר תודה גדולה!! בזכותך הצלחתי להוריד את מדדי לחץ הדם, אני לא נזקקת לכדורים כלל, ובמשך היום אני מרגישה ערנית, חיונית ו… שמחה!
תודה על הסבלנות, על הליווי הצמוד ועל הדרך שהביאה אותי למקום טוב ובריא יותר בחיי!
- ליאת ל.

 

זה שנים שאני חיה ונושמת את עולם הכושר והתזונה, מבחינתי כמאמנת כושר וכמאמנת ריצה ,תזונה נכונה ואיכותית מהווה מרכיב עיקרי בהשגת המטרה לאיכות חיים בריאים בשילוב כושר מותאם אישית.
אני חשה שמצאתי את המנטורית שלי בעולם התזונה בכלל ותזונת פליאו בפרט. התמזל מזלי ודרכי הביאה אותי לשולחנה של אשת מקצוע מדהימה, פרפקציוניסטית, יסודית ויצירתית שעזרה לי למצוא דרך נעימה וטעימה לתזונה אישית נכונה ובריאה בעיקר בתקופה מאתגרת של הריון ( שני). הגר מסבירה ופורטת בפני באופן שייחודי רק לה כיצד אב מזון מסויים משתלב עם האחר, כיצד שניהם ישפיעו על השובע שלי, על רמות הסוכר שלי, על מצב העייפות שלי וכד' ואודה ואתוודה שכך אכן קרה וקורה.. חיברת עבורי תפריט תזונה נפלא שנתן מענה לכל אותם שינויים הורמונליים ושינויים פיזיים שחוויתי ועדיין חווה בתקופה כה רגישה- תקופת ההריון. בסובלנות והקשבה ידעת לתת תשובה נפלאה ויצירתית לכל בעיה, חיברת אותי לתוספי תזונה איכותיים ושלחת לי תפריטים מפורטים לפתרונות יומיומיים כך שאכן אין תירוצים…
מודה לך הגר היקרה מעומק ליבי ושמחה שמצאתי אותך, יישר כוח.
- מאי ב.

 

הגעתי לטיפול אצל הגר כדי לטפל במחלה אוטואימונית שנקראת השימוטו.
במהלך הטיפול למדתי לזהות אילו מזונות מזיקים לי ואילו מזונות מעודדים את ההחלמה.
למדתי גם שהבריאות שלי נמצאת לחלוטין בידיים שלי, וקיבלתי תחושת שליטה אחרי שנים רבות של מערכת יחסים מקולקלת עם כל נושא האוכל.
הבנתי שמזונות מסוימים מערערים את השליטה שלי ומכניסים אותי למעגל של תלות במזון מזיק. כיום, לדוגמה, אני יכולה לסרב בנימוס לכל מיני מאכלים, מתוך אהבה עצמית ומבלי להתבוסס בתחושת קיפוח. אני מרגישה משוחררת, כי הבנתי שההתמכרות למזונות מזיקים מקורה בתהליכים פיזיולוגיים ולא נובעת מאופי חלש. אחרי תהליך של גמילה, הייתי חופשיה לקבל החלטות מושכלות לגבי הדלק שיפעיל את הגוף שלי.
לאורך התהליך הגר הייתה תמיד נעימה, אינפורמטיבית, מכילה וקשובה. בכל פעם שהייתה לי שאלה או ספק, היא שמחה לענות ולעזור. בכל פעם שהשתעממתי מהאוכל, היה לה מתכון חדש ומעניין להציע.
בעקבות הטיפול הורדתי משמעותית את המינון של התרופה הקבועה שאני לוקחת להשימוטו, אני מרגישה ערנית ואנרגטית יותר, הפחתתי 20 קילו ממשקלי ומצאתי בתוך עצמי תחושת מסוגלות פיזית אדירה שהביאה אותי להתאהב בקרוספיט.
יש לפניי עוד דרך לעשות, אבל אני ממשיכה אותה בשמחה וסיפוק.
- לירון ה.

יצירת קשר